Відгуки для AdGuard AdBlocker
AdGuard AdBlocker автор Adguard Software Ltd
Відгук від Користувач Firefox 19135185
Оцінка 5 з 5
від Користувач Firefox 19135185, 10 місяців тому10/10 amazing. Blocked over 700,000 ads and many more to come. It only gets iffy when youtube tries to fight against adblocks, but this updates regularly and goes back to being unnoticeable
6 861 відгук
- Оцінка 5 з 5від Користувач Firefox 19983859, день тому
- Оцінка 1 з 5від Користувач Firefox 13180524, 2 дні томуfucken piece of shit , stop fucking bitching every minutes about language filter the trash.
- Оцінка 5 з 5від Користувач Firefox 19982239, 2 дні тому
- Оцінка 5 з 5від Krzysiek, 3 дні тому
- Оцінка 5 з 5від donask, 6 днів тому
- Оцінка 1 з 5від Користувач Firefox 16916870, 7 днів томуNewly added pop up telling you which filters have been applied is extremely annoying. It blocks from reading and clicking what's behind it. And I can't seem to turn it off. Please remove it or let us disable it. It serves no purpose for most people.
- Оцінка 5 з 5від Користувач Firefox 19973298, 7 днів тому
- Оцінка 4 з 5від Fernando, 8 днів томуMuy bueno pero el consumo de recursos es mucho mayor que otras extensiones.
- Оцінка 5 з 5від Nyx Aetherlink, 10 днів томуAdguard is the one to use going forward. Used Ublock for years and while it it's still great, Adguard is the whole package and honestly, just much easier to set once and basically forget it and never had any issues. It's rare I actually respect a tech company, so thank you Adguard, keep doing what you're doing and stay the course.
- Оцінка 5 з 5від Peter, 11 днів тому
- Оцінка 5 з 5від NaVln, 12 днів тому
- Оцінка 5 з 5від Користувач Firefox 19964485, 12 днів тому
- Оцінка 5 з 5від occu256, 13 днів тому
- Оцінка 3 з 5від Dr.Yejov, 13 днів томухочется поставить максимальную оценку, НО! Расширение которое вроде как борется с раздражителями почему-то само является таковым! Вопрос: Кто додумался показывать уведомления об активации фильтров в максимально ненужном месте? Есть же место например в левом нижнем углу! Нет же - нужно сделать верхней части по середине, как раз там где в основном находятся меню/кнопки/другие полезности сайта и пользователь должен ждать когда исчезнет!!!
- Оцінка 5 з 5від Користувач Firefox 19961113, 13 днів тому
- Оцінка 5 з 5від November Rain, 15 днів томуSometimes better than uBlock origin, While ublock origin breaks the site's functionality but adguard does it better and doesnt break the sites. I use both
Use ublock origin for more privacy but if its detected or some features on the sites not working use adguard - Оцінка 1 з 5від Hose A, 16 днів томуIt creates a pop-up to tell you when it blocks a pop-up. This completely defeats the purpose. I still have to stop and close pop-ups even with this addon, so it's entirely useless in that regard.
- Оцінка 5 з 5від Dodosicc, 16 днів тому
- Оцінка 5 з 5від Fvck, 17 днів тому
- Оцінка 5 з 5від Cергей, 18 днів тому
- Оцінка 5 з 5від Dick148, 18 днів тому
- Оцінка 5 з 5від Користувач Firefox 19489820, 19 днів томуส่วนตัวใช้แอปนี้ทั้ง iOS และ แอนดรอยด์ (Android)