Mourn🙏 од Ray
我4月4日制作的这个主题是为了哀悼和缅怀所有在新冠肺炎疫情中牺牲的抗疫烈士和不幸离世的同胞,逝者安息。 The reason why I made this theme in 4th of April is that I want to remember and mourn all the selfless martyr and all the people died in the war of COVID-19.
1 корисник1 корисник
Метаподаци додатка
Више информација
- Везе додатка
- Издање
- 1.0
- Величина
- 7,94 KB
- Последњи пут ажурирано
- pre 6 godina (4. apr. 2020.)
- Повезане категорије
- Историјат издања
- Додај у збирку