Рецензије за all-in-one
all-in-one од Firefox user 15314155
4 рецензије
- Оцењено 3 од 5од Firefox корисник 19053861, pre jedne godineNo tiene ajustes, no presenta un expansor de la aplicación obstruyendo la sección lateral impidiendo la lectura, imposible activar o desactivar temporalmente la barra lateral. LÁSTIMA QUE UNA BUENA APLICACIÓN ESTE CONVERTIDA EN ESTORBO.
- Оцењено 4 од 5од Behrooz86, pre jedne godine
- Оцењено 4 од 5од ykjoy, pre 2 godine
- Оцењено 5 од 5од Firefox корисник 18371155, pre 2 godine