Vurdering for AdGuard AdBlocker
AdGuard AdBlocker av Adguard Software Ltd
Vurdering av Shikhar
Vurdering: 5 av 5
av Shikhar, 9 månader sidan6 861 vurderingar
- Vurdering: 5 av 5av Firefox-brukar 19983859, 12 timar sidan
- Vurdering: 1 av 5av Firefox-brukar 13180524, ein dag sidanfucken piece of shit , stop fucking bitching every minutes about language filter the trash.
- Vurdering: 5 av 5av Firefox-brukar 19982239, 2 dagar sidan
- Vurdering: 5 av 5av Krzysiek, 3 dagar sidan
- Vurdering: 5 av 5av donask, 5 dagar sidan
- Vurdering: 1 av 5av Firefox-brukar 16916870, 6 dagar sidanNewly added pop up telling you which filters have been applied is extremely annoying. It blocks from reading and clicking what's behind it. And I can't seem to turn it off. Please remove it or let us disable it. It serves no purpose for most people.
- Vurdering: 5 av 5av Firefox-brukar 19973298, 7 dagar sidan
- Vurdering: 4 av 5av Fernando, 7 dagar sidanMuy bueno pero el consumo de recursos es mucho mayor que otras extensiones.
- Vurdering: 5 av 5av Nyx Aetherlink, 10 dagar sidanAdguard is the one to use going forward. Used Ublock for years and while it it's still great, Adguard is the whole package and honestly, just much easier to set once and basically forget it and never had any issues. It's rare I actually respect a tech company, so thank you Adguard, keep doing what you're doing and stay the course.
- Vurdering: 5 av 5av Peter, 10 dagar sidan
- Vurdering: 5 av 5av NaVln, 11 dagar sidan
- Vurdering: 5 av 5av Firefox-brukar 19964485, 12 dagar sidan
- Vurdering: 5 av 5av occu256, 12 dagar sidan
- Vurdering: 3 av 5av Dr.Yejov, 12 dagar sidanхочется поставить максимальную оценку, НО! Расширение которое вроде как борется с раздражителями почему-то само является таковым! Вопрос: Кто додумался показывать уведомления об активации фильтров в максимально ненужном месте? Есть же место например в левом нижнем углу! Нет же - нужно сделать верхней части по середине, как раз там где в основном находятся меню/кнопки/другие полезности сайта и пользователь должен ждать когда исчезнет!!!
- Vurdering: 5 av 5av Firefox-brukar 19961113, 12 dagar sidan
- Vurdering: 5 av 5av November Rain, 15 dagar sidanSometimes better than uBlock origin, While ublock origin breaks the site's functionality but adguard does it better and doesnt break the sites. I use both
Use ublock origin for more privacy but if its detected or some features on the sites not working use adguard - Vurdering: 1 av 5av Hose A, 15 dagar sidanIt creates a pop-up to tell you when it blocks a pop-up. This completely defeats the purpose. I still have to stop and close pop-ups even with this addon, so it's entirely useless in that regard.
- Vurdering: 5 av 5av Dodosicc, 16 dagar sidan
- Vurdering: 5 av 5av Fvck, 16 dagar sidan
- Vurdering: 5 av 5av Cергей, 17 dagar sidan
- Vurdering: 5 av 5av Dick148, 17 dagar sidan
- Vurdering: 5 av 5av Firefox-brukar 19489820, 18 dagar sidanส่วนตัวใช้แอปนี้ทั้ง iOS และ แอนดรอยด์ (Android)