Beoordelingen voor AdGuard AdBlocker
AdGuard AdBlocker door Adguard Software Ltd
Beoordeling door Firefox-gebruiker 18885430
Waardering: 5 van 5
door Firefox-gebruiker 18885430, één jaar geleden6.864 beoordelingen
- Waardering: 5 van 5door kaylee, 10 minuten geleden
- Waardering: 1 van 5door cyanpill, 9 uur geledenDon't use this extension, unblock is the real adblocker
- Waardering: 5 van 5door Firefox-gebruiker 19983859, 2 dagen geleden
- Waardering: 1 van 5door Firefox-gebruiker 13180524, 3 dagen geledenfucken piece of shit , stop fucking bitching every minutes about language filter the trash.
- Waardering: 5 van 5door Firefox-gebruiker 19982239, 3 dagen geleden
- Waardering: 5 van 5door Krzysiek, 4 dagen geleden
- Waardering: 5 van 5door donask, 7 dagen geleden
- Waardering: 1 van 5door Firefox-gebruiker 16916870, 8 dagen geledenNewly added pop up telling you which filters have been applied is extremely annoying. It blocks from reading and clicking what's behind it. And I can't seem to turn it off. Please remove it or let us disable it. It serves no purpose for most people.
- Waardering: 5 van 5door Firefox-gebruiker 19973298, 8 dagen geleden
- Waardering: 4 van 5door Fernando, 9 dagen geledenMuy bueno pero el consumo de recursos es mucho mayor que otras extensiones.
- Waardering: 5 van 5door Nyx Aetherlink, 11 dagen geledenAdguard is the one to use going forward. Used Ublock for years and while it it's still great, Adguard is the whole package and honestly, just much easier to set once and basically forget it and never had any issues. It's rare I actually respect a tech company, so thank you Adguard, keep doing what you're doing and stay the course.
- Waardering: 5 van 5door Peter, 12 dagen geleden
- Waardering: 5 van 5door NaVln, 13 dagen geleden
- Waardering: 5 van 5door Firefox-gebruiker 19964485, 13 dagen geleden
- Waardering: 5 van 5door occu256, 14 dagen geleden
- Waardering: 3 van 5door Dr.Yejov, 14 dagen geledenхочется поставить максимальную оценку, НО! Расширение которое вроде как борется с раздражителями почему-то само является таковым! Вопрос: Кто додумался показывать уведомления об активации фильтров в максимально ненужном месте? Есть же место например в левом нижнем углу! Нет же - нужно сделать верхней части по середине, как раз там где в основном находятся меню/кнопки/другие полезности сайта и пользователь должен ждать когда исчезнет!!!
- Waardering: 5 van 5door Firefox-gebruiker 19961113, 14 dagen geleden
- Waardering: 5 van 5door November Rain, 16 dagen geledenSometimes better than uBlock origin, While ublock origin breaks the site's functionality but adguard does it better and doesnt break the sites. I use both
Use ublock origin for more privacy but if its detected or some features on the sites not working use adguard - Waardering: 1 van 5door Hose A, 17 dagen geledenIt creates a pop-up to tell you when it blocks a pop-up. This completely defeats the purpose. I still have to stop and close pop-ups even with this addon, so it's entirely useless in that regard.
- Waardering: 5 van 5door Dodosicc, 17 dagen geleden
- Waardering: 5 van 5door Fvck, 18 dagen geleden