Beoordelingen voor AdGuard AdBlocker
AdGuard AdBlocker door Adguard Software Ltd
Beoordeling door Thomas
Waardering: 5 van 5
door Thomas, één jaar geledenAprès de longs essais entre ublock et adguard, force est de constater que ublock bloque les liens sponsorisés à cause des filtres esthétiques. Si on les désactive, les liens s'affichent mais on n'a plus aucun filtres esthétiques. Par contre dans adguard, les filtres esthétiques sont inclus dans le moteur et respectent les liens sponsorisés ce sui est parfait. Donc si vous souhaitez surfez sans pubs avec des accès normaux aux recherches et à votre banque, choisissez adguard mais surtout pas ublock. Adguard est plus pro et nettement mieux codés que ublock.
6.857 beoordelingen
- Waardering: 5 van 5door donask, 3 uur geleden
- Waardering: 1 van 5door Firefox-gebruiker 16916870, één dag geledenNewly added pop up telling you which filters have been applied is extremely annoying. It blocks from reading and clicking what's behind it. And I can't seem to turn it off. Please remove it or let us disable it. It serves no purpose for most people.
- Waardering: 5 van 5door Firefox-gebruiker 19973298, 2 dagen geleden
- Waardering: 4 van 5door Fernando, 2 dagen geledenMuy bueno pero el consumo de recursos es mucho mayor que otras extensiones.
- Waardering: 5 van 5door Nyx Aetherlink, 5 dagen geledenAdguard is the one to use going forward. Used Ublock for years and while it it's still great, Adguard is the whole package and honestly, just much easier to set once and basically forget it and never had any issues. It's rare I actually respect a tech company, so thank you Adguard, keep doing what you're doing and stay the course.
- Waardering: 5 van 5door Peter, 6 dagen geleden
- Waardering: 5 van 5door NaVln, 6 dagen geleden
- Waardering: 5 van 5door Firefox-gebruiker 19964485, 7 dagen geleden
- Waardering: 5 van 5door occu256, 7 dagen geleden
- Waardering: 3 van 5door Dr.Yejov, 7 dagen geledenхочется поставить максимальную оценку, НО! Расширение которое вроде как борется с раздражителями почему-то само является таковым! Вопрос: Кто додумался показывать уведомления об активации фильтров в максимально ненужном месте? Есть же место например в левом нижнем углу! Нет же - нужно сделать верхней части по середине, как раз там где в основном находятся меню/кнопки/другие полезности сайта и пользователь должен ждать когда исчезнет!!!
- Waardering: 5 van 5door Firefox-gebruiker 19961113, 7 dagen geleden
- Waardering: 5 van 5door November Rain, 10 dagen geledenSometimes better than uBlock origin, While ublock origin breaks the site's functionality but adguard does it better and doesnt break the sites. I use both
Use ublock origin for more privacy but if its detected or some features on the sites not working use adguard - Waardering: 1 van 5door Hose A, 10 dagen geledenIt creates a pop-up to tell you when it blocks a pop-up. This completely defeats the purpose. I still have to stop and close pop-ups even with this addon, so it's entirely useless in that regard.
- Waardering: 5 van 5door Dodosicc, 11 dagen geleden
- Waardering: 5 van 5door Fvck, 11 dagen geleden
- Waardering: 5 van 5door Cергей, 12 dagen geleden
- Waardering: 5 van 5door Dick148, 13 dagen geleden
- Waardering: 5 van 5door Firefox-gebruiker 19489820, 13 dagen geledenส่วนตัวใช้แอปนี้ทั้ง iOS และ แอนดรอยด์ (Android)
- Waardering: 5 van 5door Robin, 16 dagen geledenসব ঠিক আছে তবে। ফেসবুক একটু স্লো হয়ে যায়। তখন আবার বন্ধ করা লাগে।
- Waardering: 4 van 5door gooooose, 19 dagen geleden
- Waardering: 5 van 5door Firefox-gebruiker 19931094, 20 dagen geledenSuper pratique pour notre vie privée merci de vous en sorcier