AMO a été refait de fond en comble, vous voulez y jeter un œil ?

Voir la nouvelle version du site

Fermer

Spreyx Poliüretan

À propos de moi

Information développeur
Nom Spreyx Poliüretan
Pays Türkiye
Utilisateur depuis jan. 13, 2014
Nombre de modules développés 0 modules
Moyenne des notes des modules du développeur Pas encore évalué

En détails…

Spreyx Sprey Poliüretan Köpük yaşamı daha konforlu hale getirirken enerji tasarrufu elde eder.Çağımızın son teknoloji ürünü yalıtım konusunda kesin çözümler sunar.Spreyx Sprey Poliüretan binalarda tabaka halinde ekyersiz yekpare uygulanabilir.Düz ve eğimli çatılar,tavanlar,duvarlar ve zemin kaplamalarıdır.

Sprey Poliüretan Özellikleri :
- %100 e yakın kapalı hücre yapısı vardır.Bu özlliği sayesinde ısı yalıtımıyla beraber Su ve Ses karşısında güçlü bir bariyer oluşturma özelliği kazandırır.
- Hafif bir malzemedir yapılara ağırlık vermez
- Bakteri ve haşeri barındırmaz
- B2 yanma sınıfındadır.(Alevi yürütmez)
- Ozon tabakasına zarar vermez çevrecidir.
- Her türlü yüzeye yapışır

Sprey Poliüretan Köpük Kullanım Alanları : Çatılar,balkon ve teraslar ,bodrum-garaj-sığınak tavanları,temel ve perde beton,hayvan barınakları,iç cephe,tekne ve gemi yalıtımı,tank ve boru yalıtımı,soğuk hava depoları vb.

Sprey poliüretan Uygulaması : Sprey poliüretan yüksek basınçlı poliüretan makinası ile uygulanır. Uygulama, makine sistemi, kompresör, hammadde pompaları ve hortumları bulunan mobil sistem ile gerçekleşir. Eğitilmiş personel bu mobil sistemle yerinde uygulamayı gerçekleştirir. Püskürtülen malzeme %100 aderans ile aplikasyon zeminine yapışarak yekparelik sağlar. Yüksek basınçla püskürtüldüğünden en ufak gözenekleri dahi doldurur. Sıvı olarak püskürtülen poliüretan kısa sürede reaksiyona girer, genişler ve sertleşir. Ek yeri olmayan, ısı köprüsü oluşturmayan ve sızdırmazlık sağlayan bir yalıtım sağlanır

Mes critiques

Pas encore de test du module.