Tekrar Merhaba Noté 5 sur 5 étoiles

Malesef programlamadan, javascriptten pek anlamıyorum. Onun için linkini verdiğiniz siteye müdahil olsam bile pek yardımcı olabileceğimi sanmıyorum. Benim yaptığım basit metin düzenlemelerinden ibaretti.

Ama ben de kendi çapımda bazı düzenlemeler yaptım. Aşağıdaki rar dosyasında iki dosyayı düzenleyip upload ettim.

http://www.mediafire.com/?xv9onuanccn9b29

Birinci düzenlediğim "stocks.properties" dosyası. Akbank'ın sitesinden güncel hisse senetlerini derleyip dosyayı güncelledim. Orjinal sürümde 362 hisse senedi kayıtlıydı. Bu güncel dosyada ise sayı 524'e çıktı. Güncelleme yaptıktan sonra programı tekrar yükleyip denedim. Yeni eklenen hisseler sorunsuz çalıştı.

Diğer düzenlemeye çalıştığım ise "akbank.js" dosyasıydı. Amacım döviz kurlarında TRY(Yeni Türk Lirası) yazan kısımları TL olarak güncellemek ve ek olarak Japon Yeni, İngiliz Sterlini, İsviçre Frangı ile Gram Altın ve Cumhuriyet Altını kurlarını da dosyaya entegre etmekti. Fakat malesef olmadı. Yapmaya çalıştığım düzenlemelerden sonra program çalışmadı. Ama yine de düzenlediğim dosyayı da rar dosyasına ekledim. Siz inceleyip bozulmaya neden olan kısımları düzeltebilirsiniz belki.

Bir de önceki yorumumda yazmayı unutmuşum. Bir önerim daha olacak. Mevcut sürümde hisse senedi sekmelerinin sıralaması değiştirilmek istendiğinde tek tek silinip tekrar eklenmek durumunda kalınıyor. Eğer sürükle bırak tekniği ya da program ayarlarında sıralama bölümü gibi bir sıralama özelliği eklenebilirse bu işlem çok daha kolay olur.

Çalışmalarınızda başarılar.

Cette critique concerne une version précédente du module (2.4.1-signed.1-signed).  Cet utilisateur a une critique précédente de ce module.

gonderdiginiz degisiklikleri ilk uygun zamanimda uyguluyacagim

gonderdiginiz degisiklikleri ilk uygun zamanimda uyguluyacagim.
<br>son isteginiz icin 42 no'lu isi olusturdum.<br><br>http://code.google.com/p/imkbizle/issues/detail?id=42
<br><br>
Guncelleme 23.06.2012: 2.4.1 no'lu surumle stock listesi guncellendi, TRY-TL isim degilikligi yapildi.