Seznam lištička hijack, nemožnost vypnutí slovníku resp. označování slov na stránce, způsobuje problémy se zobrazením Puntuado con 3 de 5 estrellas

Negativa = nutné k dořešení od vývojářů:
1) NEMOŽNOST ZCELA VYPNOUT FCE SLOVNÍKU TJ. I PŘI VYPNUTÉM SLOVNÍKU DOCHÁZÍ NA STRÁNKÁCH K OZNAČOVÁNÍ SLOV (někdy k jejich zdvojení) A ZPŮSOBUJE PROBLÉMY SE ZOBRAZOVÁNÍM STRÁNEK VČ. ZMIZENÍ CELÝCH ZOBRAZENÍ NAPŘ. NA STÁNKÁCH MAP V KATASTRU ... ALE I NA JINÝCH STRÁNKÁCH VČ. STÁNKY ZOBRAZENÍ DOPLŇKŮ VE FIREFOXU, MENU NA TÉTO STRÁNCE APOD.!!!
TOTO JE VELMI TŘEBA ZE STRANY VÝVOJÁŘŮ OPRAVIT! (NEOZNAČOVÁNÍ TEXTU NA STRÁNKÁCH PŘI VYPNUTÉM SLOVNÍKU A NEOVLIVŇOVÁNÍ NAČTENÝCH STRÁNEK!)
2) Evidentně dochází ke sledování chování/akcí uživatele a to není min. právně vpořádku!
Pozitiva: výborný pomocník pro kontrolu nově přích.emailů z různách účtů na seznamu vč. rychlého přístupu do emailových schránek.
Celkově hodnotím pozitivně, ale pokud si myslí někdo u Seznamu, že skalní uživatelé Firexofu přejdou díky ne plné funčknosti v tomto prohlížeci (doufám, že ne záměrným vývojářským chybám a sledování od Seznamu) na prohlížeč od Seznamu, tak potom asi nerozumí ničemu a výhody Firefoxu nikdy nedoženou! To se raději bez tohoto doplňku obejdu a budu to řešit o něco málo složitější cestou ...
Komunita Mozily je zkrátka opensource a pro uživatele mnohem otevřenější a čestnější než-li je tomu u jiných co se jen snaží podivnými způsoby přetáhnout uživatele na svou stranu - nicméně tímto způsobem se jim to jistě nepodaří!

Shit Puntuado con 1 de 5 estrellas

Stojí za hovno.

Este usuario tiene 3 valoraciones anteriores de este complemento.

Slovník přestal fungovat Puntuado con 2 de 5 estrellas

Z nějakého důvodu přestal slovník před pár měsíci fungovat... škoda.
Navíc se nějak průběžně pořád přepisují některá nastavení (kurzor do adresního řádku).

Neskutečný šmejd Puntuado con 1 de 5 estrellas

Pořád to má nějaké bugy a problémy. Shazuje celý firefox. Šmejdsky doplněk

Kdysi fungovala dobře Puntuado con 1 de 5 estrellas

Asi ještě před půl rokem fungovalo překládání slov dobře, ale pak přestalo a vývojáři opravy možná schválně pozdržují, abychom přešli na prohlížeč od seznamu. Před pár dny zase začlo asi po čtvrt roce překládání fungovat, ale špatně. Po najetí myši na slovo které chcu přeložit, se nad slovem sice oběví bublina s překladem, ale překládané slovo vypíše 6x za sebou.

Škodný lištička a sledovaní!!3.0.8.je šmejd!Nestahovat!! Puntuado con 1 de 5 estrellas

1.Vnutí do prohlížeče vlezle nepotřebně dial který nejde odstranit.
2.Sledují vás co děláte!Je to Hijack!!A škodná!!AdwCleaner ji stále maže a má ji stále na seznamu parazitů jako ostatní!!
Neoprávněně přehodi nastavení na výchozí a zákaz instalace zruší.!!
3.Tihle prospěcháři ze seznamu.cz vymazali odkaz na předchozí funkční lištičky a cenzurují je místo aby je tu nechali a nebo přidali historií se staršími verzemi!!Každou novinkou boří systém jak se jim to hodí!
4. v3.0.8 nelze nastavit!Ničema a podvodník který tu ze seznamu odepsal a pak se smazal jen potvrdil co tu píši!!
5. K čemu je taký šmejd a paskvil když preferuje cenzuru a jejich podvody??Starší lištičky byli funkční ale tito paraziti ze seznam.cz denně preferují bez opravy svůj nepotřebný šmejd!!
6. Nepoužívat!! Nestahovat!!
7. Teď tento příspěvek šmejdi ze seznamu smažou!!

Esta valoración es de una versión anterior del complemento (3.0.8.1-signed).  Este usuario tiene una valoración anterior de este complemento.

Puntuado con 3 de 5 estrellas

Some time ago I used this app in Firefox with a toolbar. Meanwhile I use only the portable Firefox. After having installed all the add-ons within the portable Firefox I do not find the Seznam toolbar, just the new tab function with all the sezname services. The slovnik works, but not the toolbar. Is this my failure or limitation of Seznam listicka with portable Firefox?

Esta valoración es de una versión anterior del complemento (3.0.8.1-signed). 

Puntuado con 5 de 5 estrellas

Opravdu užitečný doplněk , sledování více emailových schránek takřka v reálném čase , překlad slov a kurzy měn pouhým podržením myši nad slovem nebo hodnotou je opravdu vynikající . Aktivace deaktivace potřebných / nepotřebných pluginů na 2 kliknutí myší je uživatelsky velmi příjemné . Já dávám plný počet

Esta valoración es de una versión anterior del complemento (2.4.3.1-signed). 

Puntuado con 5 de 5 estrellas

Super doplnek - nemusim porad lezt do emailu rucne a kopirovat do slovniku

Esta valoración es de una versión anterior del complemento (2.3.2.1-signed). 

Puntuado con 4 de 5 estrellas

Jediné co používám je slovník a ten funguje dobře :)

Esta valoración es de una versión anterior del complemento (2.2.0.1-signed). 

Super listicka Puntuado con 5 de 5 estrellas

Používám lištičku každý den, hlavně na kontrolu emailů a speed dial. Převodník měny je také super funkce, protože rád nakupuju v zahraničních eshopech a nebaví mě pořád zjišťovat jaký je aktuální kurz dané měny a potom ještě pouštět kalkulačku a násobit. Lištička tohle všechno udělá po najetí myši na cenu. PARÁDA 

Esta valoración es de una versión anterior del complemento (2.1.19.1-signed). 

Nová lištička je strašná! Puntuado con 1 de 5 estrellas

Nastaví vám natvrdo vyhledávání v adresním řádku na Seznam a v rámci standardních uživatelských nastavení prohlížeče to nelze změnit! Trvalo mi dvacet minut, než jsem to vrátil zase na Google. Seznam stále drzejší a oprsklejší - už aby je někdo koupil a vstřebal. jen škoda, že nové Lištičce - přitom ta stará fungovala docela dobře - nemůžu dát -5 hvězdiček!

Esta valoración es de una versión anterior del complemento (2.1.14.1-signed). 

Puntuado con 5 de 5 estrellas

Using it for quick translation on viewed site very often. Thanks

Esta valoración es de una versión anterior del complemento (2.0.10). 

Puntuado con 1 de 5 estrellas

nenazval bych to doplňkem, ale spíž zátěží navíc. nechápu, jak je vůbec možné že se tahle sociální firma ještě nesložila. vyhledávač nanic, email nanic, slovník nanic... pokud toolbar, tak pouze a jedině od Googlu, tomu dávám pět hvězdiček:
http://www.google.com/toolbar/ff/index.html

Esta valoración es de una versión anterior del complemento (2.0.10). 

Puntuado con 5 de 5 estrellas

Doplnek pouzivam kvuli slovniku, protoze email na seznamu nemam. Funguje paradne, az na mnozna cisla...

Esta valoración es de una versión anterior del complemento (2.0.7). 

Puntuado con 2 de 5 estrellas

Musím souhlasit s pisatelem nademnou. Stará verze Lištičky byla daleko lepší a pro mě jako uživatele pohodlnější. I já bych se přimlouval o zpřístupnění verze 1.0.7. Nová verze mi nevyhovuje. Děkuji

Esta valoración es de una versión anterior del complemento (2.0.6).