AMO is getting a new look. Would you like to see it?

Visit the new site

Close

txscap

About me

Developer Information
Name txscap
User since May 17, 2013
Number of add-ons developed 0 add-ons
Average rating of developer's add-ons Not yet rated

In a little more detail...

Boğaziçi Perde mekanizmalı perdeler alanında uzmanlaşmış müşteri memnuniyeti odaklı, deneyimli teknik ekibi ile kaliteyi her zaman ön planda tutan bir şirkettir. Perde sistemleri dalında yetkinleşmiş, deneyimli, oluşabilecek sorunları önceden görebilecek kadar ihtisas sahibi teknik personeli.

Projeksiyon perdesi

Projeksiyon görüntüsünden en net şekilde yararlanmak için kullanılan sistemdir. Eskiden fazla popüler olmayan projeksiyon perdesi artık projeksiyon cihazının olmazsa olmazları arasında kalan sistemdir. Projeksiyon kullanılan her yerde Evde film izlerken veya Sunum yaparken görüntüyü net elde etmek için en gerekli sistemdir. Motorlu projeksiyon perdesi ve Storlu projeksiyon perdesi .. Ayrıca 3D Perde (Gümüş perde)

Stor perde: Stor perde son derece basit ve kullanışlı bir mekanizmalı perde sistemidir.
Stor perde, kullanımı ve tamiri en kolay mekanizmalı perdedir. Her ne Kadar büro / ofis perdesi olarak bilinsede, evlerde de rahatlıkla kullanılabilir. Kumaşın alüminyum boru mekanizmasına sarılması ile çalışır. Stor perde kumaşları ham kumaş değildir. Üzerinde bayanların işleme ve dantellerinde kullandığı, sertleştirici madde olan kola nın sanayi tipi olan, apre vardır. Apre işleminde kumaş, pvc akrilik bir maddeyle kaplanır.
Storlu perde, Motorlu storlu perde, Dijital Baskılı Stor Perde
-------------------------------
Kış bahçesi perdesi
Kış bahçelerinde camekanın tavan kısımlarına kurulan mekanizmalı perde sistemleridir. Ülkemizde son yıllarda artan bir ilgi ile karşılanmakta/yaygınlaşmakta olan kış bahçelerinin, estetik ve modern görüntüsünün en önemli unsurlarındandır biridirler. Tavan perdesi Gölgeleme perde sistemi
----------------------
Sahne perdesi
Genelde tiyatro sahnelerinde tercih edilen büyük ebatlardaki perde sistemledir. Ölçüm, üretim ve kurulum aşamalarının tamamı büyük bir özen ve yetkinlik gerektirir. Kullanılan kumaş materyali özel gereksinimleri karşılar ve uluslararası standartlara uygun nitelikte olmadır -Yangına karşı dayanıklılık gibi. Muslin kumaşı bu tür uygulamalar için en etkili çözümlerden biri kabul edilir ve Boğaziçi PS tarafından da kullanılır. Motorize sistemler uzaktan kumanda ile kontrol edilirler. Geniş ebatlarda çift motorlu kurulum tercih edilir, nispeten dar uygulama alanlarında ise manuel kontrol mümkün olabilir. İstenilen boyutta üretim ve montaj yapılabilmektedir. Sahne perdesi projesinde önemli olan müşteri tercihlerinin yapılan işe yansıtılmasıdır, şirketimiz sahne perdelerindeki deneyimi ve evrensel gelişime birebir uyumu ile bugüne kadarki işlerinde büyük memnuniyet sağlamıştır.
Motorlu sahne perdesi
-----------------------
Dikey perde
Güneş ışınlarına yön vermede oldukça etkili bir çözüm olarak kullanılmaktadır.Geniş ve yüksek camlarda mekanlara ferah bir görünüm kazandırırlar.Hemen her yerde uygulanması mümkündür.

Müşterilerimizin tercihlerine göre pvc veya kumaş tercih edilebilir.Pvc dikey perde 90mm bant genişliği,kumaş içinse 90mm ve 127mm bant genişlği kullanılır.Stor perde kumaşları sunscreen dahil olmak üzere kumaş dikey perde haline dönüştürülebilir. Motorlu uzaktan kumandalı sistemde opsiyon olarak sunulmaktadır. PVC Dikey perde Kumaş dikey perde.

My Reviews

DownThemAll!

Rated 5 out of 5 stars

Works flawlessly. Not seen any bugs. Pretty easy to use and looks solid overall. 5/5

This review is for a previous version of the add-on (2.0.16.1-signed). 

SeoQuake SEO extension

Rated 4 out of 5 stars

Has dozens of useful features, is almost like a standalone program on its own. Sometimes it feels like too much or should better be simplified a bit. Another problem is Google directs me to spam prevention captcha thing pretty often.

This review is for a previous version of the add-on (2.8.11.1-signed). 

Firebug

Rated 5 out of 5 stars

Must have for just any developer. Enough said!

This review is for a previous version of the add-on (1.11.3.1-signed). 

Hover Nofollow

Excellent Rated 5 out of 5 stars

This is the real deal. Just move your mouse over the link to see if it's nofollow or not. Easy! You don't have to do anything else. Other plugins don't work on all sites but this one does.. 5/5

NoScript Security Suite

Security Rated 5 out of 5 stars

I will be honest, I am not exactly sure what it does but my geek bro advised it strongly that I installed it.. Works there in the background silently, guess it must be good enough :)

This review is for a previous version of the add-on (2.6.6.1.1-signed). 

Video DownloadHelper

Rated 5 out of 5 stars

Great extension overall. would recommend just anyone. Small, won't eat up much memory. Downloaded a ton with this with no problem at all.

This review is for a previous version of the add-on (4.9.14.1-signed). 

Adblock Plus

Rated 5 out of 5 stars

Works as supposed to. Pretty fast and customizable. Only problem is sometimes it won't get rid of the add entirely, that is, a small X button is visible but this is a minor trouble only.

This review is for a previous version of the add-on (2.2.4.1-signed).