ABSOLUTNA REWELACJA !!! (ABSOLUTE EXCELLENT !) Rated 5 out of 5 stars

Since all the users feedbacks of the add-one "Session Manager" are written in English, I decided to write my review in Polish which is my native language.
Dodatek "Session Manager" jest niewątpliwie i bezdyskusyjnie jednym z najistotniejszych i najbardziej użytecznych dodatków do Firefox'a jakie kiedykolwiek powstały ! Z zalet "Session Manager" korzystam z powodzeniem już od wielu lat i trudno mi znaleźć równie ważny i potrzebny "Add-one", który byłby równie pomocny i niezawodny ! Dziwię się, że twórcy Firefox'a nie zaimplementowali tego lub podobnego dodatku jako podstawowe "wyposażenie" przeglądarki ! Trudno przecenić zalety "Session Manager'a", który uratował moje zakładki i pomógł w kryzysowych sytuacjach (czyli awariach bądź to systemu bądź samej przeglądarki) niezliczoną ilość razy. Oprócz tych jakże oczywistych zalet, dodatek ten jak sama nazwa wskazuje pozwala na bardzo proste,przejrzyste i co najważniejsze kompleksowe zarządzanie aktywnymi zakładkami Firefox'a. Można zatem tworzyć własne, spersonalizowane według potrzeb i posegregowane według własnych upodobań i konkretnych zastosowań zestawy zakładek, które zapisywane są w formie jakże łatwych do konfiguracji i zarządzania sesji. Na koniec warto dodać, iż "Session Manager" jest wyposażony w bardzo prosty i intuicyjny interface, również dostępny w wersji polskojęzycznej co może być pomocne dla osób nie posługujących się językiem angielskim.
Streszczając do dwóch słów powyższą recenzję mogę tylko powtórzyć raz jeszcze, iż add-one "Session Manager" to ABSOLUTNA REWELACJA ! :)

This review is for a previous version of the add-on (0.7.9.1-signed).