AMO is getting a new look. Would you like to see it?

Visit the new site

Close

miro

About me

Developer Information
Name miro
Location no
Occupation no
User since Aug. 16, 2007
Number of add-ons developed 0 add-ons
Average rating of developer's add-ons Not yet rated

In a little more detail...

Czech Republic
Prosím o psaní v češtině.Děkuji.

My Reviews

anonymoX

Již nepotřebný! Rated 1 out of 5 stars

Je to již placený šmejd.Po pár minutách zablokuje hláškou k zaplacení.Nefungoval a nefunguje jak měl.Pouze změni IP, ale jen pro vás, ale nic se nezmění.Použitelný pouze na pár minut a pak je ho třeba zakázat, aby šmejdi neotravovali hláškou.

This review is for a previous version of the add-on (2.5.2). 

Seznam pro Firefox - Email

Škodný lištička a sledovaní!!3.0.8.je šmejd!Nestahovat!! Rated 1 out of 5 stars

1.Vnutí do prohlížeče vlezle nepotřebně dial který nejde odstranit.
2.Sledují vás co děláte!Je to Hijack!!A škodná!!AdwCleaner ji stále maže a má ji stále na seznamu parazitů jako ostatní!!
Neoprávněně přehodi nastavení na výchozí a zákaz instalace zruší.!!
3.Tihle prospěcháři ze seznamu.cz vymazali odkaz na předchozí funkční lištičky a cenzurují je místo aby je tu nechali a nebo přidali historií se staršími verzemi!!Každou novinkou boří systém jak se jim to hodí!
4. v3.0.8 nelze nastavit!Ničema a podvodník který tu ze seznamu odepsal a pak se smazal jen potvrdil co tu píši!!
5. K čemu je taký šmejd a paskvil když preferuje cenzuru a jejich podvody??Starší lištičky byli funkční ale tito paraziti ze seznam.cz denně preferují bez opravy svůj nepotřebný šmejd!!
6. Nepoužívat!! Nestahovat!!
7. Teď tento příspěvek šmejdi ze seznamu smažou!!

This review is for a previous version of the add-on (3.0.8.1-signed).  This user has a previous review of this add-on.

Flash Video Downloader - YouTube HD Download [4K]

Nefunkční a cenzura Rated 1 out of 5 stars

Tento poslední paskvil v.9.1.0 nefunguje a neukáže se ikona.Pouze se nahraje a odesílá skrytě vše, co děláte v prohlížečí a blokuje scripta.!!!!Je třeba ho nestahovat.Do verze 7.5.1 je ok a je třeba zablokovat další nové verze aktualizací!Pak bude spolupracovat s dalšími downloadery.Pozor na skrytý a zákeřný Trojan z Search.surfcanyon.com v nových verzích!!Vyřadí maitenancesrvice.exe hláškou nefunkčního pluginu, který je odpovědný za stahování a znemožní další stahování přes javascript.Budto se musí znovu obnovit a nebo kliknout znovu na ikonu mozili, popř. kliknout na složku se souborem maitenanceservice.exe. Dále změní na všech downloaderech složku pro stahování a změní ji za jinou.Což se musí znovu nastavit! Je to jasný důkaz blokování a zneužívání tohoto pluginu jak starých, tak i nových verzí.

This review is for a previous version of the add-on (7.5.2). 

Seznam pro Firefox - Email

pro sapperlot dne May 18, 2015 Rated 2 out of 5 stars

Není to tvoje selhání ale seznamu!!Kdyby nesmazal můj příspěvek i se starými funkčními verzemi, mohl bys je stáhnout.Bohužel tato prasata se neštítí ničeho, aby zamezili funkční lištičce.Ta ve verzi 3 a výše je nefunkční.To samé 3.0.8.1. Recenze pode mnou jsou o těchto lištičkách a ne o nových co popisuji.

od sapperlot dne May 18, 2015 · trvalý odkaz · přeložit

Some time ago I used this app in Firefox with a toolbar. Meanwhile I use only the portable Firefox. After having installed all the add-ons within the portable Firefox I do not find the Seznam toolbar, just the new tab function with all the sezname services. The slovnik works, but not the toolbar. Is this my failure or limitation of Seznam listicka with portable Firefox?

This review is for a previous version of the add-on (3.0.8.1-signed). 

Inline Translator

I to dobré se zneužije. Rated 1 out of 5 stars

Google Translator je zmatený a v současnosti nefunkční a neumí překládat tak, jak by měl!Překládá nesmyslně slova a celé věty neumí srozumitelně napsat.Na vině je jeho distance a totální mamon a podvody.V současnosti si usurpuje jen svůj translate a další przní a ničí, blokuje tak, že jsou nefunkční.Vyřadil scela funkční a jednoznačně nejlepší prohlížečový quick translator a zablokoval ho i s vývojářem.jak je vidět, tohoto vývojáře také šikanuje.Zákeřná Mozilla googlu kryje záda a též ruší dobré translátory a dělá si stále špatné jméno.Není se čemu divit.Vždyť jim jde jen o many.Odkazy na přeložení jsou proto nefunkční a nebo zkrácené. Celého překladu se již nedočkáte.Protože mozilla dá hlášku: Je nám líto, ale nemůžeme nalézt, co hledáte.Je třeba přejít na S3.Google Translator který neumí to, co Qtranslator!