Rated 3 out of 5 stars

Це дуже корисне і потрібне доповнення. Але...
Відсутність вікна налаштувань, можливості відчинити переклад у новій вкладці і т.п. це - великий мінус.
Панель працює, але користуватися нею незручно.
Логіка роботи панелі(логіка вибору севісу) теж є малозрозумілою, користувач не має повного контролю ані над нею ані над вікном перекладу. Було б добре змінити іконки кнопок на більш 'красномовні': індикувати вибраний сервіс відповідною іконкою або кольором і прибрати дропмаркери, цим майже ніхто не користується бо це дуже незручно. Також було б добре якби кожна кнопка мала власне контекстне меню з можливістю усунення пунктів 'останніх використаних напрямів перекладів'. Окрема кнопка для перекладу тексту з буферу обміну є зайвою, а ось додаткова кнопка 'Очистити буфер' була б корисною. Текст з буферу або скопійований лінк повинен перекладатися ЗАВЖДИ за відсутності виділеного тексту на сторінці або за відсутності скопійованого або виділеного лінку (в т.ч. - й 'текстового лінку').
Також зайвими є 2 кнопки 'Увімкнути і вимкнути режим перекладу слів подвійним натисканням миші', однієі кнопки 'Перемкнути...' буде достатньо...
І головне - незрозуміло чи панель буде функціонувати при непрацюючому сайті unlimited-translate.org? Він потрібен для роботи панелі чи ні???? Це повинно бути чітко і недвозначно пояснено в описі доповнення.
Якщо ДЛЯ РОБОТИ ПАНЕЛІ ПОТРІБЕН САЙТ В ОНЛАЙНІ ТО ЦЕ ПОВИННО БУТИ ВКАЗАНО !

This review is for a previous version of the add-on (1.5.0.17.1-signed.1-signed).