Kiepski, niepraktyczny, niedopracowany, duuużo mu brakuje. Rated 1 out of 5 stars

Program jest mało praktyczny, nie tłumaczy tak jak inne dodatki (choćby google tłumacz z menu kontekstowego). Zaznaczony tekst nie jest w ogóle tłumaczony, trzeba tłumaczyć pojedyncze słowa, a po użyciu tej funkcji nie jesteśmy automatycznie przenoszeni na stronę z przetłumaczonym słowem.
Do tego wszystkiego zainstalowany w przeglądarce panel mimo małej czcionki zmniejsza znacznie pole widzenia strony, a funkcje na nim zajmują tylko około 1/4 szerokości paska (tak jest u mnie na monitorze o proporcjach 3:4 w rozdzielczości 1600x1200, w panoramicznych przy dużej rozdzielczości zajmuje pewnie 1/7 ekranu), reszta jest pusta, więc jest to nieprzemyślane marnowanie przestrzeni. Jeśli podobnych dodatków zainstalujemy kilka to okno ze stronami zmniejszy się zastraszająco, dlatego uważam, że ktoś kto tworzył dodatek nie pomyślał, że trzeba szanować miejsce na ekranie.
Przeczytałem tutaj (i nie tylko tu) opinię pochlebną i wnioskuję, że napisał ją chyba sam autor lub ktoś komu zlecili spreparowanie pochwały (modne i nachalne to ostatnio). Ja ten niedopracowany dodatek od razu odinstalowuję, bo stworzył go na pewno jakiś wątpliwej inteligencji magisterek-inżynierek z klapkami na oczach. Miałem do czynienia z lepszymi dodatkami tego typu. Nie neguję samej strony ling tylko ten kiepski, prostacki dodatek.

Rated 5 out of 5 stars

bezdyskusyjnie najlepszy słownik internetowy w Polsce, także uwzględniając te płatne.

Zasoby z j. angielskiego są lepsze niż w tych z PWNu, w innych językach też obłożenie jest naprawdę imponujące. Niezbędnik :)

Jeden z najlepszych słowników i dodatków ! Rated 4 out of 5 stars

Witam zarówno użytkowników jak i twórców Lingtoolbar !

Ling dla mnie jako Polaka spędzającego większą część dnia w Internecie i to głównie na stronach anglojęzycznych jest serwisem nie do przecenienia i pisanie o tym w tym miejscu raczej nie ma większego sensu gdyż jestem pewien, że niewiele osób się ze mną nie zgodzi. Tym bardziej nie mogłem się doczekać jakiegoś "porządnego" (tzn. funkcjonalnego, konfigurowalnego i sprawnie działającego) add-one'a ułatwiającego korzystanie z zalet serwisu Ling.pl. Aż pojawiła się kolejna odsłona Lingtoolbar, który z początku działał bez większych zarzutów ale niestety już nie. Od kilku tygodni przestała działać jedna z najważniejszych dla mnie funkcji dodatku i jednocześnie będąca jego głównym atutem jakim jest możliwość wyświetlania i przeglądania haseł w panelu bocznym przeglądarki (korzystam z Firefox 15.01).
Czy inni użytkownicy mają podobne problemy ?
Czy autorzy dodatku już wiedzą o zaistniałych problemach ?

Pozdrawiam !

P.S.
Gdyby nie te mankamenty byłoby 5 gwiazdek ale jak na razie mogę dać co najwyżej 4 (mam nadzieję, że będę miał wkrótce okazję zmienić zdanie co do wysokości oceny)

Bardzo przydatny Lingowy Toolbar Rated 5 out of 5 stars

Ling to zdecydowanie mój ulubiony słownik. :)
Bardzo przydatny toolbar. Fajnie, że można wyszukiwać słowa zaznaczone w tekście oglądanej strony.

Bez wątpienia najlepszy polski słownik Rated 5 out of 5 stars

Liczba haseł w lingu jest niesamowita - z dużym zapasem przekracza to, co można znaleźć w innych sieciowych (dicty, diki, megaslownik, itp.).

Mam słownik angielski PWNu (teoretycznie największy), ale często nie chce mi się go włączać, bo jest ling.

Fajnie, że jest w końcu ten toolbar i działa, jak należy - łatwo się używa, nie mam pytań :)